Czy czerwone wino pomoże osiągnąć długowieczność?

Czy czerwone wino pomoże osiągnąć długowieczność?

Okazuje się, że coś w tym jest. David Stipp z Fortune przedstawia ciekawą i prawdziwą historię naukowca i nowicjusza, którzy próbują to urzeczywistnić. Resweratrol jest składnikiem czerwonego wina, który dostał się na pierwsze strony gazet w listopadzie. Naukowcy wtedy pokazali, że przekarmione myszy nie przybierały na wadze, natomiast zmieniły się prawie w maratończyków olimpijskich oraz ..

Które warzywa zawierają antyoksydanty ?

Które warzywa zawierają antyoksydanty ?

Które warzywa zawierają cenne antyoksydanty? Brokuły, warzywa liściowe, fasola, karczochy oraz cebula to zaledwie kilka przekładów cennego źródła flawonoidów. Bez wątpienia świeże, ekologiczne warzywa zwiększają korzyści płynące z antyoksydantów. Jednak, podobnie jak należy uważać na ilość oraz rodzaj spożywanych owoców, to samo odnosi się do warzyw. Na przykład, według badań USDA Human Nutrition Center, ziemniaki ..

Przełom w dziedzinie medycyny

Przełom w dziedzinie medycyny

Czy jest to największy przełom w dziedzinie medycyny od momentu odkrycia antybiotyków?Badacze z Uniwersytetu Harvarda podają, że pewien niezwykły składnik może być największym przełomem w dziedzinie medycyny w ciągu 30 lat Niektórzy naukowcy z Uniwersytetu Harvarda uważają, że odkryli przysłowiowe „źródło młodości”. Mają oni na myśli resweratrol, nazywając go niezwykłym składnikiem oraz największym odkryciem od ..

Dlaczego Vitamina B12 jest ważna ?

Dlaczego Vitamina B12 jest ważna ?

SPIRULINA PACIFICA – naturalne źródło WITAMINY B12. http://sklep.kenayag.com.pl/pl/suplementy-diety/78-spirulina-hawajska-pacifica-cena-180-tabletek.html Sprawdź dlaczego Wit. B12 jest taka ważna!!! Uwaga: potencjalnie zagrażający życiu niedobór witaminy dotyka 25% dorosłych Autor: dr Mercola Witamina B12 jest znana jako witamina energii, która pełni w organizmie kilka zasadniczych funkcji.   Wśród nich są: produkcja energii, tworzenie krwi, synteza DNA oraz tworzenie mieliny. Mielina ..

Ile kosztuje żywność

Ile kosztuje żywność

Dr Mercola w swoim artykule pt. „Ile kosztuje żywność?” opisuje 10 pysznych, zdrowych produktów żywnościowych, które nie doprowadzą nas do bankructwa w obecnej dobie rosnących kosztów życia oraz żywności. 1. Jajka Są one jednym z najzdrowszych produktów na świecie. Jednak należy pamiętać, że jest znaczna różnica w wartościach odżywczych między jajkami z fermy, a tymi ..